Everything about کتونی نایک

با توجه به امکانات فوق العاده کفش جردن و راحتی که به پاهای شما زمان ورزش کردن هدیه می‌دهد به جرات می‌توان گفت این کفش قیمت فوق العاده مناسبی دارد که می‌تواند برای شما یک گزینه ایده آل محسوب شود. ولی با توجه به جنس و کیفیت آن قیمت آن متفاوت خواهد بود.

اجاره یکی از شیوه‌های در گردش نگه داشتن اقلام صنعت مد است، تا از این راه از تولید و مصرف بیش از حد محصولات جلوگیری شود.

در سایت آف مد شما عزیزان می‌توانید مدل های مختلف کفش ایر جردن را با کیفیت و قیمت های مختلف مشاهده و مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود نسبت به خرید مدل مد نظر اقدام کنید.

زمان خرید محصول در مورد فروشگاه مورد نظر خود تحقیق کنید و لیست نمایندگی‌های نایکی را از قبل داشته باشید یا از سوی دوستان‌تان به دنبال فروشگاه معتبر باشید. در این صورت کار شما بسیار آسان‌تر خواهد بود. 

قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر؛ اشتباه‌های داوری چقدر تاثیرگذار بود؟

اما این مدل برای رانینگ مناسب نیست و موجب خستگی پا میشود. برای رانینگ بهتر است از مدل های نایک ایر زوم استفاده کنیم.

کیفیت: نایک از بهترین مواد اولیه و فناوری‌های بروز در تولید کفش‌های خود استفاده می‌کند.

در همان سال آرم نایک نیز توسط یک طراح معروف به نام «کارولین دیویدسون» طراحی شد. یک آرم هوشمندانه که قوس به‌ کار رفته در آن نشان دهنده سرعت، حرکت و جنبش بود.

این کتونی با اینکه برای اکثر افراد مناسب است، اما برای برخی کارها مناسب نیست. افرادی که این کتونی را برای پیاده روی و رانینگ انتخاب میکنند بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنند، زیرا این مدل در مقایسه با سایر مدل ها به خصوص مدل های مخصوص دویدن، دارای وزن بیشتری است و در مسافت طولانی موجب خستگی پا میشود.

هر برند ممکن است دارای سایزبندی متفاوت باشد. مطمئن شوید که اندازه کفش با اندازه پاهای شما مطابقت دارد.

او همچنین از ابزاری برای گشادسازی کفش استفاده می‌کند. او می‌گوید «تعمیر قطعا همیشه جزو ارزان‌ترین گزینه‌ها نیست، اما همین به من انگیزه می‌دهد که جنس با کیفیت‌تر بخرم تا کمتر نیاز به تعمیر داشته باشد، و اگر هم نیاز به تعمیر بود، جنس کفش در حدی مقاوم باشد که تحمل چند بار تعمیر شدن را داشته باشد».

با پوشیدن کفش نایک مردانه می‌توانید حس سبکی را تجربه کنید؛ زیرا این کفش‌ها از مواد سبک ساخته شده‌اند و به همین دلیل وزن کمتری در مقایسه با سایر کفش‌ها دارند.

کفش‌های نایک تقلبی کشسانی کفش‌های اصل را ندارند. کفش نایکی اصل دارای کفی بی‌آر‌سی ۱۰۰۰ بسیار نرم است. 

در ورزش هایی مثل بسکتبال کتونی نایک که ورزشکاران مدام در حال پریدن هستند، احتمال آسیب و پیچ خوردگی ساق پا افزایش پیدا میکند. به همین دلیل ورزشکاران عموما از کتونی های ساقدار که جلوی پیچ خوردگی پا را میگیرد استفاده میکنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *